Aukščiausios Klasės Auskarų Vėrimo Salonas

Didžiausią patirtį sukaupę tatuiruočių ir auskarų vėrimo meistrai dirba mūsų salone. Apsilankykite ir tuo įsitikinsite!

Kodėl verta rinktis mūsų saloną?

PRIVALUMAI

Laikomės Griežtų Higienos Reikalavimų

Mūsų salono komanda dirba naudodami tik kokybišką ir profesionalią įrangą, kurie atitinka visus reikalavimus.

Tikslus Laiko Planavimas

Visada kiek įmanoma labiau prisiderinsime prie jūsų grafiko, todėl procedūra bus atliekama, jums patogiausiu laiku.

Kokybė už Gerą Kainą

Mūsų kokybiški auskarai puoš jūsų kūną dar ilgą laiką dėl savo aukštos kokybės.

Minimalus Skausmas

Mūsų patyrę meistrai dirba tik su naujausia įranga, kuri nekelia didelio skausmo.

Kuriame su Aistra

Šiame salone dirbantys meistrai yra kūno meno virtuozai. Jiems tai ne darbas, o gyvenimo būdas.

Kaip išsirinkti pirsingo vietą?

PADĖSIME IŠSIRINKTI

Šiomis dienomis, ganėtinai dažnai galima pamatyti žmonių su auskarais įvairiose vietose. Tiesą pasakius, tai beveik tapo standartiniu aksesuaru. Kai kuriems, tai gyvenimo būdas, kitiems tai tiesiog atrodo „fainai”. Tačiau nėra tinkamos arba netinkamos priežasties auskarams. Ne taip kaip tatuiruotės, pirsingai gali būti laikini, bet tam tikrais atvejais palieka žymes. Gera žinia apie pirsingus yra ta, kad turite galimybę juos išsiimti, jei jie jums nebepatinka. Bet kada galite tiesiog išsiimti auskarą, o skylutė užgis. Galite naudoti losjoną, kuris pagreitintų gijimo procesą arba sumažintų rando atsiradimo galimybę. Tai priklauso nuo jūsų.

Laikinumas yra pirsingų didžiausias pliusas. Tai gali būti impulsyvus sprendimas. Šis sprendimas gali būti priimtas be apmąstymo ir priežasties. Taip pat už prieinamą kainą! Pirsingai daug nekainuoja. O tai yra dar vienas pliusas!

Tačiau nekreipiant dėmesio į tai, kaip nuostabu įsiverti auskarą, vertėtų apmąstyti šiuos dalykus:

1. Darbdavys gali būti nepatenkintas dėl auskarų matomose kūno vietose(neskaitant ausų).

Aišku, jog niekas negali diskriminuoti tų, kurie turi pirsingus, tačiau daugumoje kompanijų yra įprasta išsiimti pirsingus. Tai daugiausiai taikoma tam tikrose industrijose, kur pirsingai gali sukelti sveikatos ir saugumo problemų. Galite suprasti, kodėl tai gali būti problematiška, jeigu įmesite kamuoliuką ar kitokį auskarą į kažkieno maistą, ar ne? Todėl yra visiškai normalu, kuomet prašoma išsiimti pirsingus. Tai jūsų sprendimas.

2. Pirsingams reikalinga griežta priežiūra.

Galite manyti, jog reikia tiesiog pasidaryti pirsingą ir viskas tuo baigiasi, tačiau taip tikrai nėra. Taisyklinga pirsingo priežiūra yra svarbi, dėl didelės infekcijos ir užkrėtimų rizikos. Naujas pirsingas gali būti lengvai užterštas nešvarumais ar bet kuo kitu iš jūsų aplinkos. Jūs galite būti labai atsargūs, kad išvengtumėte kontakto su šiais teršalais, tačiau to neįmanoma išvengti. Todėl, sekite duotas instrukcijas. Dažniausiai, jums tiesiog reikės nuplauti vietą su sūriu vandeniu, nes druska nužudo didžiąją dalį įprastų bakterijų ir sumažina infekcijos riziką. Be to, sūrus vanduo gali sumažinti tinimą (kas labai dažnai pasitaiko!). Jūs neturite pirkti siūlomų priežiūros produktų. Dauguma tatuiruočių/pirsingo salonų siūlo savo produktus. Pirsingams, sūrus vanduo yra tinkamesnis.

3. Kai kurie pirsingai yra prastesni už kitus.

Taip, pirsingai yra laikini, bet kai kurie turi ilgalaikius poveikius. Pavyzdžiui, bet kokie genitalijų pirsingai gali visam laikui pažeisti tą sritį. Geriausiai sužinoti viską apie tokius pirsingus, prieš nusprendžiant jį pasidaryti. Bambos pirsingas gali palikti randą, panašiai, kaip ir kriauklės, tilto arba nosies pertvaros pirsingas. Oda yra kietesnė, vadinasi reikia daugiau jėgos ją perverti. Tačiau, jeigu rūpinatės jais teisingai, turėtumėte išvengti didelių randų.

Taigi, galite matyti jog yra ir pliusų ir minusų, kai norite įsiverti bet kokį pirsingą. Galų gale, viskas priklauso nuo to ką norite įsiverti ir kodėl norite tai įsiverti. Nėra sunku paskaityti atsiliepimus ir išgirsti asmenines istorijas apie pirsingus. Jūs galite sužinoti kažką, apie ką net nepagalvojote, o tai gali padėti jums apsispręsti.

Profesionali pastaba: Jeigu tai jūsų pirmas pirsingas (neįskaitant ausų), išbandykite kažką, ką galima lengvai išimti, pavyzdžiui, antakio žiedą. Tai padės jums suprasti, kaip rūpintis pirsingu ir koks jausmas yra jį turėti. Jeigu jūs būsite patenkinti pirmuoju pirsingu, galite pabandyti įsiverti dar vieną. Antakių žiedai yra vieni iš pigiausių pirsingų, todėl neprarasite labai daug, jei tai jums nepatiks.