TOP 3 Geriausi Tatuiruočių Salonai Kaune

Apsilankykite ir tuo įsitikinsite!

1. Salono Pavadinimas

 

www.tatuiruotes.org – siūlo geriausią reklamos būdą tatuiruočių salonams. Mūsų svetainė iš Google paieškos gauna virš 600 naujų lankytojų kiekvieną mėnesį, kurie gyvena Kaune ir ieško tatuiruočių salono.

Šios reklamos mėnesinė kaina yra: 120€ (pirma vieta), 100€ (antra vieta), 80€ (trečia vieta). Vietų skaičius ribojamas iki 3. Atsiradus laisvai vietai norinčius informuojame el. paštu.

Svetainė

Tatuiruotes.Org

Taikos pr. 200 – 301, Kaunas

Darbo laikas:

I-V nuo 9 val. iki 18 val.,

VI nuo 9 val. iki 17 val.,

VII nuo 9 val. iki 15 val.

8647 15 1781

Žemėlapis

Kaip išsirinkti pirmąją tatuiruotę?

PADEDAME IŠSIRINKTI

tatuiruota mergina

Nenuostabu, jog nuo tatuiruočių išpopuliarėjimo, kuris įvyko pastarojo dešimtmečio bėgyje, vis daugiau žmonių nori jas pasidaryti. Galų gale, juk nenorite būti vienintelis žmogus, kuris neturi nė vienos tatuiruotės. Nepaisant norėjimo pritapti, yra didesnė priežastis pasidaryti tatuiruotę. Senovės afrikiečių gentys naudojo jas kaip būdą atskirti gentis vieną nuo kitos, priklausomai nuo ištatuiruotų raštų. Nuo tada, tai tapo kai kuo daug didesniu. Tai tapo judėjimu!

Pasidaryti tatuiruotę yra įprasta ir normalu. Gali būti, jog prieš kelis metus, turint rankos tatuiruotę, buvo sunkiau susirasti darbą. Tačiau dabar tai yra socialiai priimtina, jeigu jūsų tatuiruotės yra skoningos. Tatuiruotės išsirinkimas yra pats svarbiausias tatuiravimosi žingsnis. Į šį žingsnį daugelis žmonių žiūri pro pirštus. Per daug žmonių tiesiog įeina į saloną ir išsirenka atsitiktinį piešinį iš dailininko pavyzdžių. Problema yra ta, jog tas piešinys jums nieko nereiškia. Tatuiruotės yra tiesiog mūsų gyvenimo istorijos dalys, perteiktos rašalu, esančiu ant odos. Kiekviena tatuiruotė turi būti kažko verta jums. Ji turi reikšti kažką svarbaus.

Pasidarius tatuiruotę neturint teisingos priežasties galima greitai pasigailėti. Tatuiruotė nėra kažkas, ką galima nusiimti vėliau (kaip galima, pavyzdžiui, auskarą). Jūs nešiositės savo prastą pasirinkimą visą likusį gyvenimą. Todėl labai svarbu, jog neskubėtumėte ir apsispręstumėte, ko jūs norite. Tatuiruotės niekada neturėtų būti daromos impulsyviai.

Taigi, tarkime, jog išsirinkote puikų piešinį. Gal kažką, kas primins jums mirusią močiutę arba jūsų mažojo brolio vardą. O gal pirmosios jūsų gėlės, gautos iš mylimosios, iliustraciją. Koks yra sekantis žingsnis?

Deja, bet tyrimai.

Žinau, jog taip skamba kaip nuobodus darbas. Tačiau tai yra gan svarbu. Jūs nenorite tiesiog įeiti į pirmą pasitaikiusį tatuiruočių saloną ir nuspręsti, jog norite tatuiruotės. Jie gali sugadinti jūsų pirmos tatuiruotės pasidarymo džiaugsmą. Arba dar blogiau, jie gali visiškai subjauroti jūsų tatuiruotę. Juk tatuiruotę turėsite amžinai.

Todėl nesijaudinkite, jei užtruksite savaitę ar panašiai, besirinkdami jūsų reikalavimus atitinkantį tatuiruočių saloną. Beieškodami atkreipkite dėmesį į šiuos dalykus:

 • Internete arba iš kitų žmonių sužinokite, kokia jų reputacija
 • Maždaug kiek laiko salonas atsidaręs?
 • Ar yra daug nepatenkintų klientų?
 • Ar daug žmonių juos giria?
 • Koks jų kainoraštis?
 • Nueikite į kiekvieną saloną ir peržiūrėkite meistrų darbų pavyzdžius
 • Ar jų pavyzdžiai tvarkingi ir įvairūs ar tai tik jų darbų kratinys?
 • Ar jų darbai labai geri ar tiktai patenkinami?
 • Ar meistro stilius atitinka ko jums reikia, jeigu norite kažko sudėtingo?

Iš tikrųjų, niekas jums nepadės išsirinkti tatuiruotės geriau, nei pasišnekėjimas su jų meistru.

Dažniausiai, jie yra patikimiausi žmonės, nes jie žino apie ką šneka.

Perspėjimas: nepasitikėkite meistru, kuris daug kalba apie save. Jų tatuiruotės dažniausiai yra prastos kokybės. Be to, prasti tatuiruočių salonai dažniausiai yra pigūs,  tam kad prisiviliotų naujų klientų. Jums nereikėtų išleisti daug arba per mažai. Maža tatuiruotė dažniausiai kainuoja apie 50€, o didesnės gali kainuoti nuo 150€ iki 300€. Tai yra normalios kainos. Net negalvokite apie kažką pigiau nei 30€. Jūs tiesiog išmesite pinigus. Vienintelė išimtis yra sezoniniai pasiūlymai. Aukštos kokybės tatuiruočių salonai gali siūlyti akcijas šventinėmis dienomis, tik tokiu atveju galima mokėti žemesnes kainas.

Tarkime, jog jūs jau išsirinkote tatuiruotę ir sutarėte laiką. Ką derėtų žinoti prieš tatuiruotės darymo procesą?

Gali skaudėti. Tai turėtų būti savaime aišku. Kai žmonės darosi savo pirmą tatuiruotę, jie dažnai išbąla ir juos pradeda pykinti. Tai yra įprasta ir normalu. Jeigu eisite su draugais, neleiskite jiems tyčiotis iš jūsų dėl to. Tai yra natūrali reakcija, kurią jūsų kūnas turi nuo svetimkūnių. Tai nepasitaiko visiems, tačiau atsitinka dažniau nei neatsitinka.

Štai keletas kitų pasiūlymų prieš jūsų apsilankymą:

 • Ateikite anksčiau, jeigu meistrui reiktų pakeisti tatuiruotės dydį
 • Jei išsirinkote tatuiruotės dizainą, būkite kategoriškas (bet ne įžūlus)
 • Gerbkite saloną, kuriame jūs esate (kalbėkite tyliai, būkite mandagūs, nesakykite netinkamų dalykų ir t.t.)
 • tatuiruotas vyrasBūkite mandagus (nepiktžodžiaukite apie kitus salonus, kuriuose buvote – meistrams tai nepatinka)
 • Sekite tatuiruotės priežiūros instrukcijas

Jūs net neįsivaizduojate, kiek žmonių ignoruoja priežiūros instrukcijas. Kiekvienas meistras turi savo versiją, kaip prižiūrėti tatuiruotę, tačiau svarbu šias instrukcijas sekti (net jei jos yra skirtingos nei jūsų draugo arba tai ką skaitėte internete). Kiekvienas meistras žino savo profesiją. Jie jums suteikia instrukcijas, kurios tinka ne visoms, o jų darytoms tatuiruotėms.

Jūsų tatuiruotės priežiūra yra svarbi, nes nuo to priklauso ar ji ilgai išliks ryški. Jūs tikriausiai nenorite, jog jūsų tatuiruotė ištįstų arba išbluktų vien dėl to, jog nesekėte instrukcijų.

Galų gale, paklauskite jūsų tatuiruotės meistro dėl produktų rekomendacijų. Dauguma salonų prekiauja priežiūros prekėmis, jog užtikrintų savo darbo kokybę. Jeigu jūsų salonas neturi nieko pasiūlyti, eidami namo nusipirkite vazelino. Jeigu tepsite mažais kiekiais, užtikrinsite, jog jūsų oda neišdžius ir nebus per daug drėkinama.

Nepamirškite, jog visada galite paskambinti arba parašyti jūsų pasirinktam salonui, jei turite tolimesnių klausimų. Jeigu turite problemų su tatuiruotės priežiūra, eikite tiesiai pas meistrą.