Pamiršk Kadienį Dažymąsi!

Atrodyk natūraliai graži kiekvieną dieną, be vargo

Ilgalaikis Antakių Makiažas

PRIEŠ IR PRO

[bais_before_after before_image=“http://www.tatuiruotes.org/wp-content/uploads/2017/09/beforeafter6-1.jpg“ after_image=“http://www.tatuiruotes.org/wp-content/uploads/2017/09/beforeafter5-1.jpg“]
[bais_before_after before_image=“http://www.tatuiruotes.org/wp-content/uploads/2017/09/beforeafter4-1.jpg“ after_image=“http://www.tatuiruotes.org/wp-content/uploads/2017/09/beforeafter3-1.jpg“]
[bais_before_after before_image=“http://www.tatuiruotes.org/wp-content/uploads/2017/09/beforeafter2-1.jpg“ after_image=“http://www.tatuiruotes.org/wp-content/uploads/2017/09/beforeafter1-1.jpg“]

Geriausi Ilgalaikio Makiažo Salonai Kaune

TOP 5

1. Salono Pavadinimas

www.tatuiruotes.org – siūlo geriausią reklamos būdą grožio salonams, teikiantiems ilgalaikio makiažo paslaugas. Mūsų svetainė gauna didelį srautą žmonių iš Google paieškos. Šios reklamos mėnesinė kaina yra: 100 eu (pirma vieta), 80 eu (antra vieta), 70 eu (trečia vieta), 60 eu (ketvirta vieta), 50 eu (penkta vieta). Vietų skaičius ribojamas iki 5. Atsiradus laisvai vietai informuojame el. paštu.

Svetainė

Taikos pr. x-y, Vilnius
Tel. 8647 xx xxx

I-V nuo 9 val. iki 18 val.,

VI nuo 9 val. iki 17 val.,

VII nuo 9 val. iki 15 val.

Kas yra permanentinis (ilgalaikis) makiažas?

SUŽINOKITE

Tai šiuolaikiškas, vienas populiariausių šių dienų būdų, kuris padeda moterims sutaupyti laiko nebesidažant. Šiuo metu permanentinis makiažas yra „ant bangos“, nes vis daugiau moterų nebenori kiekvieną dieną stovėti prie veidrodžio ryškinant lūpas, antakius ir akis. Šiomis dienomis populiarėja viena naujausių šių laikų technologijų t.y. 6D „MICROBLADING“ techniką, kuri leidžia viską atlikti greičiau, tiksliau ir kokybiškiau nei bet kada ankščiau. Todėl tai yra vadinama permanentiniu (ilgalaikiu) kontūriniu makiažu arba mikropigmentacija.

Ar ilgalaikio makiažo procedūros iš tiesų ilgalaikės?

Ilgalaikio makiažo procedūros laikomos ilgalaikėmis, nes pigmentas yra ištatuiruojamas į viršutinę retikulinę odos sluoksnio dalį ir todėl negali būti nuplautas. Tačiau, kaip ir su bet kokia tatuiruote ar dažikliu (pigmentu) apskritai, blukimas gali įvykti ir dažnai įvyksta, todėl reikalinga periodinė priežiūra, vadinama spalvos pastiprinimu arba spalvos atnaujinimu. Mokslinė pigmentų struktūra ir periodinio atnaujinimo reikalingumas yra identiškas dažytų plaukų spalvoms; išblukusioms baldų medžiagoms, kurios yra prie lango ir gauna daug saulės; namų sienų dažams, kurie gauna daug saulės ir patiria kitų gamtos stichijų poveikį; pigmentas, įvestas į odą, laikui bėgant gali išblukti. Dažiklio periodinė priežiūra yra gera galimybė pakartotinai įvertinti savo spalvos ir dizaino pasirinkimus. Ilgalaikio, nesikeičiančio makiažo mintis šiuo metu gali skambėti labai patraukliai, tačiau, pagalvokite, kaip jūsų skonis pasikeičia bėgant metams. Laikas nuo laiko tikriausiai jūsų drabužių pomėgiai, plaukų spalva ir stilius subtiliai arba dramatiškai pasikeitė, o jeigu dėvite makiažą, jo spalvos turbūt irgi pasikeitė. Žinodami, kad daugumai žmonių reikės periodiško ilgalaikio makiažo spalvos atnaujinimo, turite laiko ir progą pasitarti su savo meistru ir nuspręsti ar neverta padaryti pokyčių jūsų bendrai išvaizdai. Ilgaamžiškumas skirtingas kiekvienam, priklausant nuo jų gyvenimo būdo (gaunamų saulės spindulių kiekis), ilgalaikio makiažo procedūrai naudota spalva (-os), be to, yra manoma, ilgaamžiškumą gali paveikti produktai, tepami ant odos.

Antakių mikropigmentacija – vienas populiariausių pasirinkimų, kurį renkasi ne tik moterys, bet ir vyrai. Antakių mikropigmentacija padeda ne tik paryškinti ar iš naujo nupiešti antakius, bet ir „ištiesinti“ asimetriškus antakius. Tą pačią dieną, po procedūros antakiai atrodo ryškesni nei įprasta, bet po 2 – 5 dienų spalva normalizuojasi, baigia šerpetoti ir antakiai atrodo natūraliai gražūs.

Antakių permanentinis makiažas (mikropigmentacija) naudojant 6D „MICROBLADING“ techniką. Tai vienas naujausių metodų naudojamų permanentinio makiažo industrijoje, atliekamas tik manualiniu (rankiniu) būdu, nenaudojant jokių aparatų ar prietaisų. Antakiai yra kuriami, kai meistrė piešia identiškus antakių plaukelius po vieną atskirai, kurie visiškai primena natūralius antakių plaukelius. Praktika rodo, kad šis metodas geriausiai tinka tiems, kam reikia pilnesnio antakių atkūrimo, tada kai jūsų antakiai yra išretėja arba asimetriški (nelygūs).

Lūpų ilgalaikis makiažas (mikropigmentacija) – ne tik išryškina jūsų lūpų privalumus, bet ir ištaiso jeigu jos yra kiek nesimetriškos. Siekiant geriausio įmanomo rezultato, pasitelkiame lūpų retušavimo metodą, kuris leidžia paryškinti ne tik lūpų kontūrus, bet ir pačioms lūpoms suteikia sodresnę spalvą.

Vokų mikropigmentacija – meistrei išmatavus jūsų akis ir įvertinus jų formą, pradėsite tartis dėl siekiamo rezultato. Galima atlikti arba abiejų viršutinio ir apatinio akių voko mikropigmentaciją, arba tik vieno.

Mūsų rekomendacijos?

Rekomenduojame nesivaikyti madų, nes jos per greitai keičiasi. Ryškūs ir stori antakiai kasdienai netiks – tai daugiau podiumo mada. Keletą mėnesių arba pusę metų tai gali patikti, bet paskui turbūt norėsite juos pakeisti. Iš tikrųjų, ilgalaikis (permanentinis) makiažas yra korekcinis, vadinasi geriau eiti prie norimo rezultato po truputį, o ne stengtis pasikeisti kardinaliai per vieną apsilankymą. Tos moterys, kurios ateina tiesiog pakoreguoti veido bruožus, dažniausia po procedūrų būna labiausiai patenkintos rezultatu, nei tos, kurios nori labai didelių pokyčių iškarto. Korekcinis makiažas, tai labiau natūralus grožis, todėl po maudynių nesitikėkite, kad atrodysite kaip neseniai pasidažiusi.