Pamiršk Kadienį Dažymąsi!

Atrodyk natūraliai graži kiekvieną dieną, be vargo

Ilgalaikis Antakių Makiažas

PRIEŠ IR PO

Geriausi Ilgalaikio Makiažo Salonai Vilniuje

TOP 5

1. Salono Pavadinimas

www.tatuiruotes.org – siūlo geriausią reklamos būdą grožio salonams, teikiantiems ilgalaikio makiažo paslaugas. Mūsų svetainė gauna didelį srautą žmonių iš Google paieškos. Šios reklamos mėnesinė kaina yra: 100 eu (pirma vieta), 80 eu (antra vieta), 70 eu (trečia vieta), 60 eu (ketvirta vieta), 50 eu (penkta vieta). Vietų skaičius ribojamas iki 5. Atsiradus laisvai vietai informuojame el. paštu.

Svetainė

Taikos pr. x-y, Vilnius
Tel. 8647 xx xxx

I-V nuo 9 val. iki 18 val.,

VI nuo 9 val. iki 17 val.,

VII nuo 9 val. iki 15 val.

Kas yra permanentinis (ilgalaikis) makiažas?

SUŽINOKITE

Ilgalaikis, permanentinis makiažas, dar žinomas kaip kontūrinis makiažas, mikropigmentacija, tatuažas, dermopigmentacija ar mikroimplantavimas – kosmetinė procedūra, kurios tikslas yra įvesti į odos viršutinį sluoksnį permanentinio makiažo pigmentą (dažus). Ši procedūra nėra skausminga, nes pigmentas yra įvedamas negiliai, taip pat procedūros metu yra naudojamas nuskausminantis kremas. Ilgalaikis makiažas laikosi 1-2 metus.

Pagrindinė priežastis kodėl ši procedūra tapo tokia populiari yra ta, kad daugelis aktyvių, keliaujančių ar senyvo amžiaus moterų susidūrdavo su makiažo trumpalaikiškumo problema. Tokioms moterims makiažas laikosi per trumpai dėl odos prakaitavimo, kontakto su vandeniu ir pan. Ilgalaikis makiažas išsprendžia visas šias problemas, dėl kurių moterys kompleksuoja. Šis makiažas dažniausiai atrodo natūraliai ir elegantiškai, paprastus veido bruožus paverčia išraiškingais ir žavingais. Moterys pasidariusios permanentinį makiažą sako, kad jų pasitikėjimas, savigarba, optimizmas ir laimė stipriai padidėjo nuo šios procedūros.

Mikropigmentacija tikslas – paryškinti moterų ar vyrų veido bruožus (akis, lūpas, antakius ir kt.), taip sukuriant natūralaus grožio įvaizdį.

Antakiai mikropigmentacija OMBRE metodu – labai natūralus antakių mikropigmentacijos būdas, kuris yra atliekamas naudojant keletą, skirtingo atspalvio pigmentus. Pradžioje naudojama šviesesni, užbaigiant tamsesni. Tokiu būdu, sukuriamas natūralių antakių vaizdas.

Antakių mikropigmentacija 6D plaukeliniu metodu – vienas natūraliausiai atrodančių antakių mikropigmentacijos metodų, kurie yra piešiami jūsų „tikrųjų“ antakių augimo kryptimi. Suformuojami antakiai yra labai simetriški, puikiai dera prie jūsų veido bruožų.

Pilna lūpų mikropigmentacija – šis metodas leis turėti tobulas lūpas kiekvieną dieną, be jokio vargo! Atsineškite savo mėgstamiausią lūpdažį ir pagal jį parinksime jums tinkamiausią lupų pigmento spalvą. Procedūros metu, lūpų odos viršutinė dalis bus užpildyta jūsų pasirinktu pigmentu. Lūpos atrodys puikiai ir natūraliai.

Kiek kainuoja ilgalaikis makiažas?

Vidutinė procedūros kaina yra skirtinga, bet įprastai kainuoja nuo 100 iki 400 eurų. Pažangesnės procedūros, kurių metu naudojamos tam tikri instrumentai, gali kainuoti ir daugiau nei 400 eurų. Dauguma procedūrų yra vadinamos paramedicinos procedūromis.  Procedūros kaina neturėtų būti pats svarbiausias dalykas, jeigu procedūrą vykdys ilgalaikės kosmetikos profesionalas. Svarbiausia yra procedūrą atliekančio žmogaus įgūdžiai ir kliento pasitikėjimais tais įgūdžiais.

Rekomendacijos prieš permanentinio makiažo procedūrą:

  • neikite į soliariumą 7 dienas prieš procedūrą (taip pat nesideginkite saulėje)
  • nesidarykite veido masažo ar veido kaukės 3 dienas prieš procedūrą
  • procedūros atlikimo dieną, negerkite kavos, alkoholio, stiprios arbatos (juodos, žalios), kraujotaką gerinančius vaistus
  • rekomenduojame prieš 30-40 min iki procedūros išgerti DOLMEN, IBUPROFEN ar kitus skausmą malšinančius vaistus

Interviu ir pirmoji konsultacija iki procedūros

Pradžioje aptarsite antakių, akių ar lūpų dizainą, spalvą, techniką (metodą), kuri bus naudojama procedūros metu. Klientas privalo informuoti apie lėtinius susirgimus, savo sveikatos būklę, alergijas, vaistų netoleravimą.

Nuskausminimas (anestezija)

Mikropigmentacija – procedūra, kurios metu pasirinktas pigmentas yra įleidžiamas į viršutinį odos sluoksnį, todėl atlikimo metu klientas gali jausti nedidelį skausmą, dirginimą. Norint sumažinti šį diskomfortą, mes rekomenduojame anestetinius tepalus, skausmui mažinti.

Procedūros trukmė

Permanentinio makiažo procedūra trunka nuo 1 val. iki 3 val. priklausomai nuo pasirinktos procedūros.

Gijimo procesas

Po atliktos procedūros, labai svarbus procesas yra gyjimas. Nuo jo priklausys kaip atlikta procedūra atrodys likusį laiką, todėl labai svarbu sekti nurodymus, kad makiažas būtų toks kokio norėjote. Priklausomai nuo skirtingų odos tipų, gyjimas užtrunka apie 4-7 dienas. Žaizdelėms sugijus, atsiranda maži šašeliai, kuriuos pašalinti galima tik tam tikru metu. Pašalinus ankščiau, tose vietose gali nebelikti pigmento (visus nurodymus pasakys procedūrą atliekanti meistrė).

Korekcija

Po atliktos procedūros (2-3 savaičių eigoje) reikės apsilankyti pas meitrę dar kartą, kad ji patikrintų kaip oda įsisavino pigmentą.