TOP 5 Geriausi Tatuiruočių Salonai Vilniuje

Apsilankykite ir tuo įsitikinsite!

Kaip išsirinkti pirmąją tatuiruotę?

PADEDAME IŠSIRINKTI

tatuiruota mergina

Per paskutinį dešimtmetį tatuiruotės tapo populiaria sensacija. Ankščiau, jos buvo degeneratų ir pankų simbolis, bet dabar jos tapo įprastu dalyku. Beveik visos pop, kino ir kitos žvaigždės dabar turi tatuiruotes. Jūsų draugai tikriausiai turi tatuiruočių. Netgi jūsų tėvai arba seneliai gali turėti šiek tiek tatuiruočių.
Nėra keista, jeigu norite prisijungti prie visų kitų ir pasidaryti tatuiruotę patys. Tačiau, nuspręsti, jog norite tatuiruotės yra daug paprasčiau nei išsitatuiruoti. Daug ankščiau, senovės gentys naudojo sudėtingus tatuiruočių raštus, kaip būdą, kuriuo atpažindavo genčių narius. Kiekvienos genties raštai būdavo skirtingi. Panašiai kaip senovės genčių tatuiruotės, mūsų tatuiruotės atspindi, kokios genties dalis esame mes. Grupės tatuiruotė parodo prisirišimą prie tos grupės. Šeimos nario tatuiruotė parodo ištikimybę.

Bendrai kalbant, tatuiruotės yra dalyko, kuris yra jums asmeniškai reikšmingas, prisiminimas. Jūs niekada neturėtumėte pasidaryti tatuiruotės nes ji “kietai atrodo”. Išsirinkite kažką, kas jums svarbu, nes kažkada ateityje galite gailėtis dėl savo tatuiruotės.

Atsiminkite šį faktą – tatuiruotės yra amžinos. Nėra įmanoma lengvai atsikratyti prasto pasirinkimo.

Kaip išsirinkti tinkamą saloną?

Tikriausiai jūsų mieste yra daugiau salonų nei reikia. Dėl tatuiruočių populiarumo (priskiriamo prie laidų apie tatuiruotes poveikio), atsirado daug daugiau salonų nei jų buvo prieš kelis metus. Todėl, gali būti sunku išsirinkti vieną variantą, renkantis saloną. Štai keletas patarimų jums, jei norite pasirinkti geriausią saloną:

 • Išsiaiškinkite, kiek laiko salonas atsidaręs.
 • Susiraskite atsiliepimų apie rašalo kokybę.
 • Pakalbėkite su žmonėmis, kurie ten tatuiravosi.
 • Pakalbėkite su vienu kitu meistru, dirbančiu salone.
 • Peržvelkite meistrų darbus (tai yra svarbu, nes tai parodys ar meistro stilius atitinka jūsų tatuiruots stilių).
 • Kiekvienas meistras sakys, jog jie turi „viską, ko reikia”. Todėl, įsitikinkite ar tai tiesa patys. Kiekvienas meistras, nesvarbu tatuiruotojas, rašytojas ar dailininkas, turi turėti pavyzdžių. Dauguma salonų turės pilnus albumus pavyzdžių ant stalų, kuriuos galite peržiūrėti, prieš užsisakant.

Viliojanti idėja gali būti eiti į pigiausią saloną. Tačiau, atminkite, jog kainai mažėjant, mažėja ir kokybė. Jūs tai turėsite amžinai, todėl verta išleisti daugiau.

Neišsigąskite, jei salonas prašo iš jūsų užstato. Tai daro dauguma salonų ir šie užstatai būna dažniausiai apie 100€, net jei jūsų tatuiruotė kainuoja mažiau už tai. Tai yra saugumo priemonė, kadangi daug žmonių persigalvoja.

Patarimai tatuiruotės priežiūrai

Jūsų tatuiruotės meistras turėtų jums duoti detalias instrukcijas, kaip prižiūrėti naują tatuiruotę. Dauguma žmonių šių instrukcijų nepaiso, tačiau jūsų tatuiruotės ryškumas priklausys nuo to, kaip jūs ją prižiūrėsite pradžioje.

Dažniausiai, tvarsčius reikia palikti uždėtus pirmąsias 2 – 4 valandas. Gali būti, jog tam tikri salonai duos kitą laiko tarpą. Kai kurie rekomenduoja nenusiimti tvarsčių 24 valandas. Tačiau viskas priklauso nuo tatuiruotės dydžio, tatuiruotės rašalo spalvos ir tatuiruotės meistro nuomonės, kiek derėtų laukti. Dažniausiai patariama keturias valandas nenusiimti tvarsčių.

Po keturių valandų galite nuimti tvarstį nuo naujos tatuiruotės.

Bet prieš pradedant visiem rodyti savo tatuiruotę (arba įkeliant jos nuotraukas į Instagram’ą), reikėtų ją nuplauti. Tačiau negalima tiesiog nusiimti tvarsčių ir šveisti tatuiruotės! Atkreipkite dėmesį į jūsų naujosios tatuiruotės taisyklingą plovimo būdą:

 • Naudokite drungną vandenį.
 • ŠVELNIAI perbraukite tatuiruotę (švaria) ranka.
 • Naudokite švelnų muilą.
 • ŠVELNIAI pamasažuokite savo tatuiruotę.
 • Nuplaukite muilą švelniai aptaškant vandeniu.
 • LENGVAI PRILIEČIANT nusausinkite savo tatuiruotę su rankšluosčiu.tatuiruotas vyras

Prieš išeinant iš tatuiruočių salono, paklauskite savo meistro apie rekomenduojamus priežiūros produktus. Gal jūsų meistrui patiks tam tikra muilo firma arba parekomenduos tam tikrą priežiūros prekę. Apie tai pasiklausti savo meistro gali būti geras būdas užtikrinti jų darbo kokybę. Savaime aišku, jog internete yra atsiliepimų, tačiau atsiliepimai nepalyginami su asmens, kuris tuo užsiima, patirtimi.

Po pirmo tatuiruotės nuplovimo, reikėtų toliau ją plauti periodiškai. Rekomenduojama po 3 – 5 kartus per dieną, tačiau kaip darysite, priklauso nuo jūsų.

Svarbiausias dalykas naujai tatuiruotei, tai laikyti odą sudrėkintą. Tačiau per daug drėgnumo gali deformuoti jūsų tatuiruotę. Išlaikykite subalansuotą kiekį drėgmės.

Jeigu jūsų meistras jums nerekomendavo jokios tatuiruotės priežiūros (arba nepagalvojote paklausti ir dabar ieškote informacijos apie tai), vazelinas tinka puikiai. Galite netgi jį naudoti ant senesnių tatuiruočių, jog suteiktumėte joms atnaujintą išvaizdą. Užtepkite maža kiekį ant tatuiruotės ir įmasažuokite.